Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ e glass fiberglass fabric ] αγώνας 1672 προϊόντα.
Γκρίζα πολυουρεθάνιου φίμπεργκλας φλόγα θερμότητας υφασμάτων αντι - ντυμένο ύφασμα ίνας υάλου καθυστερούντω σιλικόνη για την αλεξίπυρη κουρτίνα
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ε-γυαλί |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού για τη μετακινούμενη κάλυψη σακακιών μόνωσης
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
60 λεπτά πυράντοχο γκρι ύφασμα fiberglass 0,4mm, επικαλυμμένο με PU για πυροκουρτίνες και κουρτίνες καπνού
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
| Ταινία νημάτων: | E-Glass |
Θερμομονωτικό υφάστιο από γυαλί ίνες, 1000°F Προσαρμοσμένο για χρήση σε συνθήκες καθυστέρησης στην επισκευή σωλήνων
| βάρος: | 530 g/τμ |
|---|---|
| Πάχος: | 0,58 χλστ |
| Χρώμα: | Λευκό |
Και δευτερεύον νερό υφασμάτων ενώσεων επέκτασης υφάσματος φίμπεργκλας σιλικόνης λαστιχένιο και ανθεκτικός στη θερμότητα
| Βάρος: | 15 OZ/y2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,4 χιλ. |
| Χρώμα υφασμάτων φίμπεργκλας: | Γκρίζος |
Αλεξίπυρο ύφασμα ίνας υάλου κουρτινών ντυμένο PU για το σύστημα διανομής 0.41mm αέρα
| Βάρος μονάδων: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1550mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
Το εύκαμπτο ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος/το μαύρο ύφασμα PU φίμπεργκλας έντυσε την πυρκαγιά M0 - καθυστερών
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 490g/sqm |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος/πλάτος/ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος/τυποποιημένο πάχος/πάχος: | 0.43mm |
Θερμικής μόνωσης ντυμένο πολυουρεθάνιο ύφασμα 1.2mm υφάσματος φίμπεργκλας κάλυψης ντυμένο PU
| Βάρος: | 1070g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 1.2mm |
1200C υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας για τις καλύψεις μόνωσης, να γεμίσει, καθυστέρηση, ενώνοντας στενά κάλυμμα, κουρτίνα πυρκαγιάς
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 1.3mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός υφάσματος γδαρσίματος ανθεκτικός ντυμένος PTFE
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |

