Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ e glass fiberglass fabric ] αγώνας 1672 προϊόντα.
Ντυμένο εμπόδιο M0 πυρκαγιάς υφασμάτων υφάσματος φίμπεργκλας συγκόλλησης PU που απομονώνει τον καμβά 0.4mm υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.4mm |
2. Ασημένιο Αλουμινίου Φόλιο Θερμοαντακλαστικό υφάστιο από γυαλί 0.2mm ️ Απομονωτικό στρώμα στρώσης
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Εφαρμογή: | θερμομονωτική στρώση πλαστικοποίησης |
| Πάχος: | 0,2 mm |
Υφασμάτινη Υαλοΐνα με Επίστρωση Αλουμινίου | Θερμική Προστασία για Εξωτερικούς Σωλήνες
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
| Τύπος ύφανσης: | που υφαίνεται |
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
| Βάρος / Μονάδα Βάρους / Συνολικό Βάρος / Ονομαστικό Βάρος: | 580g/τ.μ. g/τ.μ. g/τετραγωνικό μέτρο 17oz/τ.υ. oz/τ.υ. oz/τετραγωνική γιάρδα |
|---|---|
| Πλάτος / Τυπικό Πλάτος / Ονομαστικό Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος / Τυπικό Πάχος / Ονομαστικό Πάχος: | 0.43mm 0.016 ίντσες |
Αλουμινένιο φύλλο υφάσματος από υαλοπλαστική Υψηλής θερμοκρασίας μόνωση για εφαρμογές θέρμανσης
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill υφαντό ή προσαρμοσμένο |
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
Ερμητικό & Ανθεκτικό στις Καιρικές Συνθήκες Ύφασμα από Υαλοΐνα με Αλουμινόχαρτο (Πυράντοχο)
| Τύπος ύφανσης: | που υφαίνεται |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αλουμινόχαρτο |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας 960g/m2 πυρίμαχο
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ενισχυμένο Βιομηχανικό Ύφασμα από Υαλοΐνες – Έγχρωμο Επιστρωμένο με Σιλικόνη Υψηλής Θερμοκρασίας
| Επένδυση: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0,1mm έως 3mm |
Ντυμένο PU ύφασμα γυαλιού για την ένωση του γενικού καλύμματος συγκόλλησης επεξεργασίας 32oz
| Ονομαστικό Βάρος: | 690g/sq.meter |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1550mm 2000mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.65mm |
Ντυμένος PU στεγανοποιώντας ρόλος υφασμάτων φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 490g/sqm |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος/πλάτος/ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος/τυποποιημένο πάχος/πάχος: | 0.43mm |

