Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ flexible expansion joint ] αγώνας 305 προϊόντα.
Εύκαμπτο, αδιάβροχο, υδατοαπωθητικό ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης για εφαρμογές θερμικού φραγμού
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
το ύφασμα σιλικόνης αποτελείται από το υψηλής ποιότητας ύφασμα σιλικόνης και ίνας υάλου για τις ενώσεις επέκτασης υφάσματος, αγωγός υφάσματος
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης 0.4mm λάστιχο για τις ενώσεις επέκτασης υφάσματος, ενώνοντας στενά καλύμματα πυρκαγιάς
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
| Τύπος νημάτων: | Γ-γυαλί |
400g/sqm ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας που χρησιμοποιείται στον εύκαμπτο συνδετήρα υφάσματος
| Υλικό: | 400g/sqm ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο σιλικόνη εύκαμπτο θερμικό αλεξίπυρο υλικό εύκαμπτο αλεξίπυρο υλικό υφάσματος φίμπεργκλας
| Υλικό: | 400g/sqm ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα συστημάτων όρου αέρα για το εύκαμπτο αγωγών συνδετήρων ύφασμα φίμπεργκλας νεοπρενίου μαύρο
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 g/m2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Προσαρμόσιμος εύκαμπτος σύνδεσμος αεραγωγού για σύστημα εξαερισμού
| Temperature resistance: | From -50 C degree to 550 C degree |
|---|---|
| Weight: | 600 G/M2 |
| Thickness: | 0.45 mm |
Κίνα Προμηθευτής Ευέλικτος σύνδεσμος σωλήνα για την απομόνωση δονήσεις και θορύβους
| Temperature resistance: | From -50 C degree to 550 C degree |
|---|---|
| Weight: | 600 G/M2 |
| Thickness: | 0.45 mm |
3Φlexible Electric Ventilation Duct Connectors: Υψηλής αντοχής και αντιστατικού
| Temperature resistance: | From -50 C degree to 550 C degree |
|---|---|
| Weight: | 600 G/M2 |
| Thickness: | 0.45 mm |
Εύκαμπτοι ύφασμα φίμπεργκλας αγωγών υλικοί χημικοί ανθεκτικοί/ρόλος υφασμάτων φίμπεργκλας
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 g/m2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |

