Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ flexible expansion joint ] αγώνας 305 προϊόντα.
Μαύρο επέκτασης ντυμένο νεοπρένιο φίμπεργκλας υφάσματος ενώσεων χημικό ανθεκτικό 600 Γ
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 g/m2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Υψηλό χημικό σταθερότητας μαύρο επέκτασης ντυμένο νεοπρένιο φίμπεργκλας υφάσματος ενώσεων χημικό ανθεκτικό
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 G/M2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Ανθεκτικές στις θερμοκρασίες σύνδεσεις διεύρυνσης υφασμάτων για την αποφυγή μηχανικών φορτίων για την προστασία από την τριβή
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 G/M2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Εύκαμπτο σατέν ύφασμα φίμπεργκλας ύφανσης ντυμένο σιλικόνη αδιάβροχο
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Πάχος: | 0.95mm |
το λάστιχο σιλικόνης έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης, κουρτίνα πυρκαγιάς, κουρτίνα καπνού, που ενώνει στενά το κάλυμμα
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Υαλοπίνακες επικαλυμμένα με σιλικόνη για αρθρώσεις επέκτασης
| Ονομασία του προϊόντος: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού |
| Κλειστή λέξη: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Μαύρο ντυμένο νεοπρένιο ύφασμα φίμπεργκλας δόνησης ανακούφισης πίεσης για την ένωση επέκτασης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 g/m2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Ντυμένος PU στεγανοποιώντας ρόλος υφασμάτων φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 490g/sqm |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος/πλάτος/ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος/τυποποιημένο πάχος/πάχος: | 0.43mm |
Εύκαμπτος θερμικός αλεξίπυρος υλικός ντυμένος PU φίμπεργκλας συνδετήρας αγωγών υφάσματος εύκαμπτος
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 G/M2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Καλό resistan χημικό ανθεκτικό ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας νεοπρενίου μαύρο για τον εύκαμπτο συνδετήρα αγωγών
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 G/M2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |

