Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ flexible expansion joint ] αγώνας 280 προϊόντα.
Υψηλής αντοχής ντυμένο PU ύφασμα γυαλιού για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 620gsm |
| Πάχος: | 0.77mm |
Ντυμένο ύφασμα ίνας υάλου αντίστασης γδαρσίματος PU για τις ενώσεις επέκτασης αγωγών υφάσματος
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 620gsm |
| Πάχος: | 0.77mm |
PU ύφασμα γυαλιού που ντύνει δευτερεύον πλευρά ή και η δύο πλευρά για τις υψηλής θερμοκρασίας ενώσεις επέκτασης
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 620gsm |
| Πάχος: | 0.77mm |
Υψηλής αντοχής ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.2mm |
Το ανθεκτικό στη θερμότητα λάστιχο σιλικόνης μόνωσης έντυσε το ύφασμα/το ύφασμα φίμπεργκλας για την πόρτα/την κουρτίνα/την ένωση επέκτασης/τη συγκόλληση
| Επίστρωμα: | ένα πολυουρεθάνιο που ντύνεται δευτερεύον |
|---|---|
| Βάρος: | 620gsm |
| Πάχος: | 0.77mm |
Αλεξίπυρο ντυμένο PU ύφασμα ένα φίμπεργκλας που πλαισιώνεται για την ένωση επέκτασης
| Όνομα: | Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | Μια πλευρά |
| Βάρος: | 620GSM |
ντυμένοι ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος κουρτινών πυρκαγιάς 0.77mm PU/ρόλος υφάσματος φίμπεργκλας
| Βάρος: | 620g/sqm ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.77mm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας ενώσεων επέκτασης σιλικόνη για το ύφασμα μανικών συνδετήρων
| Ύφασμα και ύφανση βάσεων: | Φίμπεργκλας/σαφής ύφανση |
|---|---|
| Βάρος: | 17,0 oz. YD. ±10% |
| Πάχος: | 0.015˝ ±10% |
Και δευτερεύον νερό υφασμάτων ενώσεων επέκτασης υφάσματος φίμπεργκλας σιλικόνης λαστιχένιο και ανθεκτικός στη θερμότητα
| Βάρος: | 15 OZ/y2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,4 χιλ. |
| Χρώμα υφασμάτων φίμπεργκλας: | Γκρίζος |
Πανί από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης μονής όψης Μαύρο ύφασμα σιλικόνης για αρθρώσεις διαστολής υφασμάτινων αγωγών
| Βάρος: | 960gsm |
|---|---|
| Πάχος: | 0.72mm |
| Επίστρωμα: | ένα δευτερεύον λάστιχο σιλικόνης |

