Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ flexible expansion joint ] αγώνας 280 προϊόντα.
Κόκκινο πυρίμαχο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα υφασμάτων γυαλιού για την ένωση επέκτασης υψηλής αντοχής
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο:: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |
Twill θερμικής μόνωσης/σατέν/ντυμένα ύφασμα/ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης σαφούς ύφανσης λάστιχο για τις ενώσεις επέκτασης
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο:: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |
Το εύκαμπτο ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος/το μαύρο ύφασμα PU φίμπεργκλας έντυσε την πυρκαγιά M0 - καθυστερών
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 490g/sqm |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος/πλάτος/ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος/τυποποιημένο πάχος/πάχος: | 0.43mm |
Το καλό μαύρο νεοπρένιο δόνησης ανακούφισης πίεσης καιρικής αντίστασης έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 G/M2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
SUNTEX Υφασματικό Διάχυμα Συνδέσεων
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυπικό πάχος: | 0.017inch |
SUNTEX Fabric Expansion Joint Fiberglass Fabric
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Πρότυπο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυπικό πάχος: | 0.017inch |
Ντυμένη πυρκαγιά φίμπεργκλας απόδειξης πυρκαγιάς PU - ζώνη ενώσεων επέκτασης υφάσματος υφασμάτων καθυστερούντω
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| τυποποιημένο πάχος: | 0.017inch |
Το γονιμοποιημένο λάστιχο σιλικόνης έντυσε το ύφασμα/το ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης/την κουρτίνα
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.017inch |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό μαλακό μεγάλο μεγέθους ζωηρόχρωμο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για τις ενώσεις επέκτασης
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.017inch |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό επέκτασης ενώσεων ζωηρόχρωμο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.017inch |

