Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ flexible expansion joint ] αγώνας 280 προϊόντα.
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένα με σιλικονούχο καουτσούκ για εύκαμπτους αρμούς διαστολής
| Βάρος: | 1120 g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,95 χιλ. |
| Χρώμα: | κόκκινο |
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένα με σιλικονούχο καουτσούκ για εύκαμπτους αρμούς διαστολής
| Βάρος: | 1120 g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,95 χιλ. |
| Χρώμα: | κόκκινο |
παχιά τα και τα δύο 1mm δευτερεύον λάστιχο σιλικόνης έντυσαν τους εύκαμπτους αποζημιωτές
| Βάρος: | 32 oz |
|---|---|
| Πάχος: | 0,95 χιλ. |
| Πλάτος: | 1.5 μ |
Εύκαμπτο συνδετήρων ντυμένο πολυουρεθάνιο φίμπεργκλας ύφασμα μανικών υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος: | 710g/sqm (20,88 Oz. /Sq.Yd.) |
| Πάχος: | 0.65mm (0,025 ίντσα) |
Πυρίμαχο ντυμένο ημερολόγιο ύφασμα σιλικόνης υφασμάτων για τις ενώσεις επέκτασης και το συνδετήρα αγωγού υφάσματος
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Μαύρο επέκτασης ντυμένο νεοπρένιο φίμπεργκλας υφάσματος ενώσεων χημικό ανθεκτικό 600 Γ
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 g/m2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Υψηλό χημικό σταθερότητας μαύρο επέκτασης ντυμένο νεοπρένιο φίμπεργκλας υφάσματος ενώσεων χημικό ανθεκτικό
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 G/M2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Ανθεκτικές στις θερμοκρασίες σύνδεσεις διεύρυνσης υφασμάτων για την αποφυγή μηχανικών φορτίων για την προστασία από την τριβή
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 G/M2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
το λάστιχο σιλικόνης έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης, κουρτίνα πυρκαγιάς, κουρτίνα καπνού, που ενώνει στενά το κάλυμμα
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Εύκαμπτο σατέν ύφασμα φίμπεργκλας ύφανσης ντυμένο σιλικόνη αδιάβροχο
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Πάχος: | 0.95mm |

