Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ flexible expansion joint ] αγώνας 280 προϊόντα.
Υλικό Πυροπροστασίας Υψηλής Θερμοκρασίας Ύφασμα από Φιλιππίνες 980g Ύφασμα με Επίστρωση Γραφίτη Εύκαμπτοι Συμψηφιστές Πόρτας Καπνού
| Βάρος: | 980 g/m2 |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 χιλιοστά 1520 χιλιοστά 1550 χιλιοστά 2000 χιλιοστά |
| Πάχος: | 1 mm |
Στεγανοποιήστε το εύκαμπτο καλό χημικό/ανθεκτικό στη θερμότητα ντυμένο PU αλεξίπυρο ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας για τις σκηνές στρατοπέδευσης
| Βάρος: | 220g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.21mm |
Υφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης 400 g/m² -50°C έως 500°C Επιβραδυντικό Φωτιάς
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Υφάσματα από υαλοπλαστική επικαλυμμένα με σιλικόνη με αντοχή σε θερμοκρασία -50 °C έως 500 °C και βάρος 400 g/m2
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Ευέλικτο, ανθεκτικό στη θερμότητα, υφασμάτινο ύφασμα επικαλυμμένο με σιλικόνη, με συνεχή θερμική προστασία σε θερμοκρασία 260 °C, πάχος 0,3 mm και βάρος 400 g/m2
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Flexible Heat Resistant Silicone Coated Fiberglass Fabric with 260℃ Continuous Thermal Protection 0.3 mm Thickness and 400 g/sqm Weight
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ντυμένο γραφίτης ανθεκτικό ύφασμα γδαρσίματος υφασμάτων γυαλιού για τις κουρτίνες & τις καλύψεις συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Γραφίτης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ύφανση: | TWILL |
Υφαμένη γραφίτης περιπλάνηση υφάσματος φίμπεργκλας για τις κουρτίνες & τις καλύψεις συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Γραφίτης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ύφανση: | Twill |
600g υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα πυριτίου αντίστασης για το συνδετήρα αγωγών υφάσματος
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα ίνας υάλου πυριτίου φίμπεργκλας υψηλό για το μη κάψιμο
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |

