Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1584 προϊόντα.
Υφασμάτινο Φράγμα Καπνού Πυραντοχής M0, Fiberglass με επίστρωση πολυουρεθάνης 0,43mm για Θερμομόνωση
| βάρος: | 470g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0,43 χιλιοστά |
200g E Glass Fibre Fabric with 50 m / 100 m Roll Length for Smoke Screen Hanging Wall
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Υλικό πυρκαγιάς και καπνού: 0,6 mm γκρι αλουμινίου χρωματισμένα FPF
| Υλικό: | υφάσματα από γυαλί |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
| Ταινία νημάτων: | E-Glass |
Θερμότητας αντίστασης άριστο ύφασμα σιλικόνης επιστρώματος υψηλής θερμοκρασίας για την ποδιά πυροπροστασίας πυρίμαχη
| Μέγιστη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
M0 Πιστοποιημένο Ρολό Κουβέρτας Συγκόλλησης Πυράντοχης Μόνωσης – Fiberglass με Επίστρωση PU 0,65mm
| Βάρος: | 690g/m2 |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm |
| Πάχος: | 0,65 χλστ |
12oz το μαζικό φίμπεργκλας που ενώνει στενά το γενικό ρόλο προστατεύει από τη φλόγα σπινθήρων - καθυστερών
| Εφαρμογή: | Προστασία συγκόλλησης |
|---|---|
| Βάρος: | 18 oz/yd2 |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 Γ |
Υφασμάτινο γυαλί επικαλυμμένο με σιλικονούχο καουτσούκ 200-2000g/m² για θερμομόνωση
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Οι ανταγωνιστικές θερμικές καλύψεις σωλήνων βαλβίδων κάλυψης μόνωσης τιμών ανθεκτικές μετακινούμενες αδιάβροχες μόνωσαν τα σακάκια
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλή ίνα πυριτίου ινών ε-γυαλιού - ύφασμα γυαλιού για την κάλυψη μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υφάσματα από γυάλινες ίνες, επικαλυμμένα με σιλικόνη, για κάλυψη μόνωσης
| Material: | aluminum-foil,glassfiber and high temperature resistance cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |

