Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1615 προϊόντα.
Αδιάβροχο και πυρίμαχο ύφασμα Fiberglass με επίστρωση σιλικόνης για Fire Pit Mat
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Διαφορετικά χρώματα Θερμομόνωση υψηλής θερμοκρασίας Πυρίμαχο ύφασμα υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Υψηλής αντοχής διπλής όψεως πυρόστακτος σιλικόνης υαλοπλαστικής πλέγματος ύφασμα ελαστικό επικαλυμμένο γυαλί
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Πυροσβεστικό ύφασμα με επίστρωση σιλικόνης από γυαλί
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Εργοστάσιο φθηνή τιμή υψηλής αντοχής μονομερή μεμβράνη σιλικόνης
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Θερμομόνωση και πυρόσταξη Υλικό ανθεκτικό στο νερό Υφάσματα με επίστρωση από υαλοειδή
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Πυροστασία Σιλικόνιο καουτσούκ Σιλικόνιο ασβέστιο επικαλυμμένο Υφάσματα από ίνες γυαλιού
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Η στεγανή σιλικόνη κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων υψηλής επίδοσης έντυσε τα υφάσματα γυαλιού για τα καλύμματα μόνωσης, τις καλύψεις, το στρώμα και το μαξιλάρι
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
| Ταινία νημάτων: | C-GLASS |
PU Coated Glass Fabric for Reusable Insulation Blankets & Pads
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Ντυμένο ύφασμα γυαλιού σιλικόνης λάστιχο για τη συγκόλληση & την καυτές συγκόλληση και τη λείανση εργασιών
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
| Τύπος νημάτων: | C-GLASS |

