Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1584 προϊόντα.
Η στεγανή σιλικόνη κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων υψηλής επίδοσης έντυσε τα υφάσματα γυαλιού για τα καλύμματα μόνωσης, τις καλύψεις, το στρώμα και το μαξιλάρι
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
| Ταινία νημάτων: | C-GLASS |
PU Coated Glass Fabric for Reusable Insulation Blankets & Pads
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Ντυμένο ύφασμα γυαλιού σιλικόνης λάστιχο για τη συγκόλληση & την καυτές συγκόλληση και τη λείανση εργασιών
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
| Τύπος νημάτων: | C-GLASS |
Ανθεκτικό στη διάβρωση σε υψηλές θερμοκρασίες, επιβραδυντικό φλόγας, επικαλυμμένο με πυριτικό ασβέστιο, ύφασμα από υαλοΐνες υψηλής θερμοκρασίας
| Επένδυση: | Πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρί |
| Βάρος: | 1200gsm σε 1500gsm |
700C Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματα από υαλωσίνες επικαλυμμένα με πυριτικό ασβέστιο για την επέκταση των αρθρώσεων
| Επένδυση: | Πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρί |
| Βάρος: | 1200gsm σε 1500gsm |
Καινούργιο υλικό υψηλής ποιότητας με κάλυψη από πυριτικό ασβέστιο και υφαντική ίνα υψηλής θερμοκρασίας.
| Επένδυση: | Πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρί |
| Βάρος: | 1200gsm σε 1500gsm |
Θερμική μόνωση και πυρόστακτο γκρι υαλοπλαστικό ρουλό ∙ επικαλυμμένο με πυριτικό πυριτικό
| Στυλ: | TGF1000P-CS232-5014 |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρί |
| Βάρος: | 1100 g/sqm |
Χονδρικό χαλί απόδειξης θερμότητας εργοστασίων για το κοίλωμα πυρκαγιάς, γέφυρα, χλόη, συγκεκριμένη
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου, σιλικόνη, ύφασμα φίμπεργκλας, κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm 1.5mm |
ντυμένοι αγωγοί διανομής αέρα υφάσματος κουρτινών πυρκαγιάς 0.77mm PU
| Βάρος: | 620g/sqm ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.77mm |
Ύφασμα ένα γυαλιού ινών εργοστασίων της Κίνας δευτερεύον πυρίτιο που ντύνεται για τον εύκαμπτο συνδετήρα υφάσματος
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |

