Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1584 προϊόντα.
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού για τη μετακινούμενη κάλυψη σακακιών μόνωσης
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Μονόπλευρο/two-sided επίστρωμα με το λαστιχένιο ύφασμα σιλικόνης σιλικόνης για τον εύκαμπτο συνδετήρα υφάσματος
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς σιλικόνης και γενικό φίμπεργκλας δεσμών πυρκαγιάς και αλεξίπυρο χαλί σιλικόνης για την ξύλινη γέφυρα
| Χρήση: | Θερμική μόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |
Το αλεξίπυρο χαλί κοιλωμάτων προστατεύει τις γέφυρες και Patio - λάδι-απόδειξη & αδιάβροχο μαξιλάρι σχαρών για το κοίλωμα πυρκαγιάς
| Χρήση: | Θερμική μόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |
Suntex βιομηχανικό πυρκαγιάς γενικό ρόλων κάλυμμα πυρκαγιάς έκτακτης ανάγκης πυρκαγιάς γενικό για την εγχώρια ασφάλεια
| Ονομαστικό Βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Ντυμένη PU φλόγα 460gsm - ύφασμα καθυστερούντω για τις καλύψεις αντιθερμικών ασπίδων
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 460 g/sqm |
Αντανακλαστικά χαλιά κοιλωμάτων πυρκαγιάς Suntex θερμότητας για το κατώτερο χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς για τη γέφυρα, Patio, τη χλόη και το ξύλο, μαξιλάρι κοιλωμάτων πυρκαγιάς, χαλί πυρκαγιάς
| Χρήση: | Θερμική μόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |
Αλεξίπυρη 620g/sqm πετρελαίου κουρτίνα μόνωσης θερμότητας πλατφορμών
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
Suntex βιομηχανικό πυρκαγιάς γενικό ρόλων κάλυμμα συγκόλλησης πυρκαγιάς γενικό και πυρίμαχο
| Ονομαστικό Βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα Suntex για την ένωση του γενικού αεραγωγού πυρκαγιάς και κουρτινών και υφάσματος καπνού
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |

