Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 414 προϊόντα.
Abrasion Resistant PU Coated Fiberglass Fabric with Oil and Solvent Resistance in 1m to 1.55m Width
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Heat Resistant and Abrasion Resistant PU Coated Fiberglass Fabric with 1m to 1.55m Width for Fireproof Applications
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματος από γυαλί ίνες Ανθεκτικό στη φωτιά ύφασμα με αντοχή σε θερμοκρασία 750 °C και εξαιρετική αντοχή στην τριβή σε μαύρο απλό ύφασμα
| Αριθμός μοντέλου: | 28.82oz/sqy ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Τυπικό πάχος: | 0,039 ίντσα |
Μαύρο γραφίτη επικαλυμμένο ύφασμα υψηλής θερμοκρασίας από υαλοπλαστική με ιδιότητες αντοχής σε θερμοκρασία 750 °C και αντοχή σε τριβή
| Αριθμός μοντέλου: | 28.82oz/sqy ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Τυπικό πάχος: | 0,039 ίντσα |
Fireproof Welding Blanket with Texturized Fiberglass Cloth and Abrasion Resistant Polyurethane Coating in 1m to 1.55m Width
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
πυρίμαχη φλόγα υφάσματος φίμπεργκλας 1.0mm 30oz - κουρτίνα καπνού καθυστερούντω
| Χρώμα: | χρυσό πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | κουρτίνα καπνού, προστασία ένωσης |
| Πλάτος: | 183 εκ |
Γδάρσιμο και χημικό ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης για τις επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για τις επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Το επίστρωμα σιλικόνης καθιστά το ύφασμα αδιάβροχη, απόδειξη πετρελαίου, αντίσταση διάβρωσης και γδαρσίματος, καπνός και σφράγιση αερίου
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Το αλεξίπυρο & αδιάβροχο υψηλής θερμοκρασίας ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού παρέχει τη μεγαλύτερη αντίσταση γδαρσίματος
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Ανθεκτικό ύφασμα φίμπεργκλας καιρού και γδαρσίματος για την επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |

