Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 394 προϊόντα.
Το αλεξίπυρο & αδιάβροχο υψηλής θερμοκρασίας ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού παρέχει τη μεγαλύτερη αντίσταση γδαρσίματος
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Ανθεκτικό ύφασμα φίμπεργκλας καιρού και γδαρσίματος για την επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Υψηλής αντοχής σε θερμοκρασίες, ανθεκτικό στη φωτιά, ανθεκτικό στη δάκρυα, υφάσματα από γυαλωσίνες, επικαλυμμένα με σιλικόνη, για βιομηχανικές εφαρμογές
| Βασικό ύφασμα: | Αραμιδικό ύφασμα |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Πεδιάδα |
| Βάρος: | 500gsm |
Το πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα στέγη τοποθετεί σε δεξαμενή τη σφραγίδα
| Όνομα προϊόντων: | Το πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα στέγη τοποθετεί σε δεξαμενή τη σφραγίδα |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
600g υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα πυριτίου αντίστασης για την ένωση επέκτασης
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |
Θερμομόνωση Silica Fabric Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |
Υψηλής θερμοκρασίας πυρίμαχο ανθεκτικό πολυουρεθάνιο υφάσματος φίμπεργκλας που ντύνεται
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
M0 Approved PU Coated Fiberglass Fabric with Abrasion and Oil Solvent Resistance for High Temperature Applications
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα από γυαλί ίνες με επικάλυψη από μαύρο γραφίτη για ανθεκτικότητα στη φωτιά και βιομηχανικές εφαρμογές σε θερμοκρασία 750 °C
| Αριθμός μοντέλου: | 28.82oz/sqy ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Τυπικό πάχος: | 0,039 ίντσα |
Τροφίμων χημικός αντιδιαβρωτικός υφάσματος φίμπεργκλας βαθμού μαύρος καφετής ντυμένος Ptfe
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |

