Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 394 προϊόντα.
Ανθεκτικό στη συσκόρπιση υφάσματος από γυαλωσίνες με επίστρωση PU με βάρος 460 g/m2 0,41 mm πάχος και πλάτος από 1m έως 1,55m επιλογές
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Υφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PU | 460 gsm, πάχος 0,41 mmΠλάτος: 1m - 1.55m | Ανθεκτικό στη θερμότητα και την τριβή
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Μαύρο Twill 30oz πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για το ύφασμα κουρτινών συγκόλλησης
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ενώνοντας στενά προστατευτικό κάλυμμα |
| Πάχος: | 1mm |
Ντυμένη PU φλόγα 460gsm - ύφασμα καθυστερούντω για τις καλύψεις αντιθερμικών ασπίδων
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 460 g/sqm |
960 γδαρσίματος ανθεκτικού 550 Γ υψηλής θερμοκρασίας υλικών θερμικής μόνωσης Γ χρώματος cOem
| πλάτος: | 1,5 μέτρο |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο ή cOem |
| Εμπορικό σήμα: | Suntex |
Πυροσβεστικό ύφασμα από γυαλί ίνες 460 γραμμάρια για κουβέρτες πυρός
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Πυροσβεστικό PU Επικαλυμμένο υαλοπλαστικό 460gm Ανθεκτικό στη θερμότητα Μπλε Μαύρο
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
PU Επικαλυμμένο Υφασμάτινο Ίνα Γυαλιού 460gsm Πυράντοχο Θερμομονωτικό Υλικό
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Ανθεκτικό στη φωτιά ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PU 460gsm, ανθεκτικό στη θερμότητα
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Πυράντοχο Ύφασμα από Φιμπεργκλάς με Επίστρωση PU 460gsm Ανθεκτικό σε Υψηλές Θερμοκρασίες
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |

