Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 414 προϊόντα.
Δύο πλευρές ΠΥ-Παλυμένο υαλοειδές ύφασμα. Ανθεκτικό στη φωτιά, 1800°C. Προσαρμοσμένα πλάτη.
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Υφάσματα από γυαλί ίνες ανθεκτικά σε λάδια και διαλύτες, ανθεκτικά στη φωτιά: Υψηλής αντοχής, επικαλυμμένα με PU
| Βάρος: | 460 g/τμ |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 χλστ |
| Χρώμα: | Μπλε / Μαύρο |
Βιομηχανικό Ύφασμα από Ίνες Γυαλιού με Επίστρωση PTFE με Υψηλή Αντίσταση στη Φωτιά, Εύκολη Κατασκευή και Αντοχή σε Θερμοκρασία 550℃ για Θερμική Προστασία
| Βάρος / Μονάδα Βάρους / Συνολικό Βάρος / Ονομαστικό Βάρος: | 580g/τ.μ. g/τ.μ. g/τετραγωνικό μέτρο 17oz/τ.υ. oz/τ.υ. oz/τετραγωνική γιάρδα |
|---|---|
| Πλάτος / Τυπικό Πλάτος / Ονομαστικό Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος / Τυπικό Πάχος / Ονομαστικό Πάχος: | 0.43mm 0.016 ίντσες |
Μαλακό και ανθεκτικό ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PTFE με αντοχή στη φωτιά, εύκολη κατασκευή και αντοχή σε θερμοκρασία 550℃ για βιομηχανικά καλύμματα
| Βάρος / Μονάδα Βάρους / Συνολικό Βάρος / Ονομαστικό Βάρος: | 580g/τ.μ. g/τ.μ. g/τετραγωνικό μέτρο 17oz/τ.υ. oz/τ.υ. oz/τετραγωνική γιάρδα |
|---|---|
| Πλάτος / Τυπικό Πλάτος / Ονομαστικό Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος / Τυπικό Πάχος / Ονομαστικό Πάχος: | 0.43mm 0.016 ίντσες |
30oz ύφανση - πυρίμαχο ύφασμα 550C υφάσματος φίμπεργκλας κλειδαριών πυρίμαχο
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εμπόδια συγκόλλησης |
| Πάχος: | 0,043» |
Αδιάβροχο PU πυρίμαχο βιομηχανικό φίμπεργκλας προϊόντων υφασμάτων ύφασμα φίμπεργκλας ταινιών υλικό
| Βάρος: | 220g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000mm |
| Πάχος: | 0.21mm |
Ανθεκτικό στη θερμότητα φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων υφάσματος ανθεκτικό στη θερμότητα
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Φυτολιθική συγκολλητική κουβέρτα Πυροσβεστική 550C Ανθεκτική στη θερμότητα Βιομηχανική στρώση
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Αντοχή στη φωτιά: | μεσαίας ισχύος & θερμική μόνωση |
| Πάχος: | 0,4 χιλ. σε 3mm |
Φυτολιθική συγκολλητική κουβέρτα Πυροσβεστική 550C Ανθεκτική στη θερμότητα Βιομηχανική στρώση
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Αντοχή στη φωτιά: | μεσαίας ισχύος & θερμική μόνωση |
| Πάχος: | 0,4 χιλ. σε 3mm |
Φυτολιθική συγκολλητική κουβέρτα Πυροσβεστική 550C Ανθεκτική στη θερμότητα Βιομηχανική στρώση
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Αντοχή στη φωτιά: | μεσαίας ισχύος & θερμική μόνωση |
| Πάχος: | 0,4 χιλ. σε 3mm |

