Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 394 προϊόντα.
Υφασμάτινη Επένδυση Γραφίτη με Αντοχή σε Θερμοκρασία 750°C Ανθεκτική στην Τριβή Μαύρη Απλή Ύφανση για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Αριθμός μοντέλου: | 28.82oz/sqy ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Τυπικό πάχος: | 0,039 ίντσα |
Υφασμα ανθεκτικό στην τριβή με επίστρωση PTFE, ανθεκτικό σε χημικά, αδιάβροχο
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0.42 mm |
| Χρώμα: | Γκρι |
Fireproof PU Coated Fiberglass Fabric with 1800C Temperature Resistance and Abrasion Resistant Twill Weave in Multiple Widths
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Μαύρο γραφίτη επικαλυμμένο ύφασμα υψηλής θερμοκρασίας από υαλοπλαστική με αντοχή σε θερμοκρασία 750 °C και εξαιρετική αντοχή στη φωτιά
| Αριθμός μοντέλου: | 28.82oz/sqy ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 2000mm |
| Τυπικό πάχος: | 0,039 ίντσα |
Πλαισιωμένο διπλάσιο ντυμένο σιλικόνη γδάρσιμο απόδειξης φλογών υφασμάτων φίμπεργκλας ανθεκτικό
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Ηλεκτρονικό γυαλί Πυροσβεστικό ύφασμα από σιλικόνη υαλοπλαστική θερμική μόνωση Υαλοπλαστική ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες ύφασμα από σιλικόνη
| Coating: | one or two sides silicone rubber |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Αντιστατικό πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για τις επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για τις επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
600g υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα πυριτίου αντίστασης για το συνδετήρα αγωγών υφάσματος
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |
Μαύρος πυρίμαχος ρόλος ίνας υάλου μόνωσης θερμότητας υφάσματος φίμπεργκλας
| Χρώμα: | Μαύρο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοποθέτηση σε στρώματα μόνωσης θερμότητας |
| Συνεχής θερμοκρασία: | 550 βαθμός Γ |
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας με την άριστη εκτατή δύναμη αντίστασης γδαρσίματος
| Ονομαστικό βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.45mm |

