Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 394 προϊόντα.
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το στρώμα θερμικής μόνωσης
| Βάρος: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Δάχος: | 1,4 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρι |
2mm θερμική μόνωση υφασμάτων φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου πυριτικών αλάτων κεραμική
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Πυρκαγιά - ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας Sleeving 100% Ε καθυστερούντω - νήμα γυαλιού
| Διάμετρος: | 30mm |
|---|---|
| Temp. αντίσταση: | από 250 Γ σε 550 Γ |
| Νήμα: | Ε-γυαλί 100% |
Μέσο βάρους ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου υψηλής θερμοκρασίας για τη ναυτιλία της μόνωσης οικοδόμησης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 580 g/m2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |

