Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 394 προϊόντα.
Αργίλιο που ντύνεται με την προστασία υλικών προστασίας θερμότητας υφάσματος φίμπεργκλας για τη σωλήνωση έξω
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | Που υφαίνεται |
18oz πυρίτιο 0.6mm βιομηχανικό ύφασμα ασφάλειας ρόλων πυρκαγιάς γενικό για το σακάκι θερμικής μόνωσης εμποδίων πυρκαγιάς
| Βάρος: | 600g/sqm |
|---|---|
| Βιομηχανικό πλάτος ρόλων πυρκαγιάς γενικό: | 920mm |
| Πάχος: | 0.6mm |
Θερμότητας καθυστερούντω πορτών ντυμένο PTFE φίμπεργκλας φίμπεργκλας γυαλιού υπόθεσης Ε υφάσματος 610g θερμικό
| Ονομαστικό βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.45mm |
Άσπρο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για τα βιομηχανικά καλύμματα πυρκαγιάς και τους γενικούς ρόλους πυρκαγιάς
| Τύπος ύφανσης: | 4H σατέν |
|---|---|
| Επίστρωμα: | διπλό λάστιχο σιλικόνης πλευρών που ντύνεται |
| Πάχος: | 0.42mm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας πορτών καθυστερούντω θερμότητας PTFE για την κουρτίνα και την πυρκαγιά καπνού cutain
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Ντυμένη PTFE φίμπεργκλας υφάσματος σκόνης μονωτικών περιβλημάτων καπνού κάλυψη Therma θερμικής μόνωσης κουρτινών επαναχρησιμοποιήσιμη
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας για τα μετακινούμενα σακάκια μόνωσης
| Υλικό: | ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Γ-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | ΜΕΣΟ |
Βαρέων καθηκόντων ντυμένος Vermiculite γενικός ρόλος 800 πυρκαγιάς συγκόλλησης φίμπεργκλας βιομηχανικός αντίσταση Γ
| Βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000mm |
| Διάμετρος: | 1.4mm |
Γενικό υλικό πυρκαγιάς 650 Γ υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό σε έναν ρόλο 1.4mm ντυμένος γραφίτης αντιπυρικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
| Ονομαστικό βάρος: | 1100 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Υφασμάτινη Κουβέρτα Συγκόλλησης από Υαλοΐνες Υψηλής Θερμοκρασίας 1100g – Κιτ Μόνωσης Εξατμίσεων
| Βάρος: | 1100g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 1,4 χιλιοστά |

