Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 414 προϊόντα.
Εύκολο ραμμένο ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PTFE για θερμομόνωση
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Υψηλής θερμοκρασίας κάλυμμα πυρκαγιάς φίμπεργκλας προστασίας συγκόλλησης ασφάλειας απόδειξης πυρκαγιάς αντίστασης 550 βαθμού
| Ονομαστικό βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.45mm |
Ζωηρόχρωμο αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας
| Υλικό: | ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Γ-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | ΜΕΣΟ |
800C ρόλος υφάσματος φίμπεργκλας καλωδίων ανοξείδωτου βαθμού για το στρώμα θερμικής μόνωσης
| Βάρος: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 1,4 χλστ |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Καλά γδαρσίματος ανθεκτικά πυρκαγιάς καλύμματα συγκόλλησης καλυμμάτων ανθεκτικά
| Βασικό ύφασμα: | HT800 |
|---|---|
| Χρώμα: | το γκρι και τα χρώματα |
| Υλικό: | PU φίμπεργκλας |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα 0.45mm φίμπεργκλας επιτροπής ντυμένο Ptfe συναρμολογήσεις οθόνης πυρκαγιάς και καλύψεις φλαντζών
| Βάρος: | 610g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.45mm |
Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματα μόνωσης για τα καλύμματα στροβίλων στο παράκτιο πρόγραμμα
| Βάρος: | 600g/sqm |
|---|---|
| Βιομηχανικό πλάτος ρόλων πυρκαγιάς γενικό: | 920mm |
| Πάχος: | 0.6mm |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση από PTFE για πυρκαγιά για υστέρηση σκόνης
| Υλικό: | Ύφασμα Fiberglass με επικάλυψη σιλικόνης |
|---|---|
| Επίστρωμα: | slicone που ντύνεται δίπλευρο |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματα από γυαλί ίνες 1400g Γράφιτο επικαλυμμένο πυρόστακτο ύφασμα
| Βάρος: | 1400g/τ.μ. |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 χιλιοστά 1520 χιλιοστά 1550 χιλιοστά 2000 χιλιοστά |
| Πάχος: | 1.6 χιλ. |
Φυτογυάλινη συγκολλητική κουβέρτα πυρόστατη ανθεκτική στη θερμότητα 550C Βιομηχανική
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Αντοχή στη φωτιά: | μεσαίας ισχύος & θερμική μόνωση |
| Πάχος: | 0,4 χιλ. σε 3mm |

