Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 394 προϊόντα.
Υφασμάτινη ύφασμα με επικάλυψη PU με 460 g/m2 Βάρος 0,41 mm Μοντέλο πάχους και πολλαπλών επιλογών πλάτους
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Τελική προστασία από θερμότητα ΠΥ Επιστρωμένο υαλοπλαστικό ύφασμα Αντιστέκεται σε 1800 ° C M0 εγκρίσεις και 1m έως 1,55m πλάτος
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Πυρηνική υαλοπλαστική υφαντική επικάλυψη με θερμική ασπίδα για συγκόλληση σε πολλαπλά πλάτη 1m έως 1,55m
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Ανθεκτικό στη φωτιά ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PU 460 g/m² 0,41 mm για αεραγωγούς και κουβέρτες συγκόλλησης
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα ίνας υάλου πυριτίου φίμπεργκλας υψηλό για το μη κάψιμο
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας που χρησιμοποιείται κυρίως στους τομείς της πρόληψης πυρκαγιάς και της θερμικής απομόνωσης
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Η θερμική μόνωση PTFE έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας εύκολο να καθαρίσει όλα τα είδη λίπους, λεκέδων ή άλλων συνδέσεων της
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Εύκολο ραμμένο ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PTFE για θερμομόνωση
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
800C ρόλος υφάσματος φίμπεργκλας καλωδίων ανοξείδωτου βαθμού για το στρώμα θερμικής μόνωσης
| Βάρος: | 1250 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 1,4 χλστ |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Καλά γδαρσίματος ανθεκτικά πυρκαγιάς καλύμματα συγκόλλησης καλυμμάτων ανθεκτικά
| Βασικό ύφασμα: | HT800 |
|---|---|
| Χρώμα: | το γκρι και τα χρώματα |
| Υλικό: | PU φίμπεργκλας |

