Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 414 προϊόντα.
Ανθεκτική 460 g/sqm 0,41 mm Πυροσβεστική συγκόλληση από ίνες γυαλιού με αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Ανθεκτικό στη φωτιά ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PU 460 g/m² 0,41 mm για αεραγωγούς και κουβέρτες συγκόλλησης
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Βιομηχανικής ποιότητας ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PTFE με αντοχή σε θερμοκρασία 550℃, ασημί γκρι χρώμα και σατινέ ύφανση 4H
| Βάρος / Μονάδα Βάρους / Συνολικό Βάρος / Ονομαστικό Βάρος: | 580g/τ.μ. g/τ.μ. g/τετραγωνικό μέτρο 17oz/τ.υ. oz/τ.υ. oz/τετραγωνική γιάρδα |
|---|---|
| Πλάτος / Τυπικό Πλάτος / Ονομαστικό Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος / Τυπικό Πάχος / Ονομαστικό Πάχος: | 0.43mm 0.016 ίντσες |
24oz Twill πυρίμαχη ακρυλική ντυμένη προστασία συγκόλλησης υφάσματος φίμπεργκλας ύφανσης
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται μαύρος |
| Εφαρμογή: | Προστασία συγκόλλησης |
Χημικό ανθεκτικό ντυμένο PTFE ύφασμα 0.43mm φίμπεργκλας πυρίμαχο εμπόδιο
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Πάχος: | 0.43mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα ίνας υάλου πυριτίου φίμπεργκλας υψηλό για το μη κάψιμο
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας ύφανσης σατέν πολυουρεθάνιο για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.4mm |
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας που χρησιμοποιείται κυρίως στους τομείς της πρόληψης πυρκαγιάς και της θερμικής απομόνωσης
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας/ανθεκτικής στη θερμότητα, αλεξίπυρης, θερμικής μόνωσης PTFE
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Η θερμική μόνωση PTFE έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας εύκολο να καθαρίσει όλα τα είδη λίπους, λεκέδων ή άλλων συνδέσεων της
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |

