Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 394 προϊόντα.
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας ύφανσης σατέν πολυουρεθάνιο για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.4mm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας/ανθεκτικής στη θερμότητα, αλεξίπυρης, θερμικής μόνωσης PTFE
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας για το ηλεκτρονικό φύλλο δελτίου τύπου μόνωσης και θερμότητας
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Πάχος: | 0.43mm |
Υψηλής θερμοκρασίας κάλυμμα πυρκαγιάς φίμπεργκλας προστασίας συγκόλλησης ασφάλειας απόδειξης πυρκαγιάς αντίστασης 550 βαθμού
| Ονομαστικό βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.45mm |
Ζωηρόχρωμο αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας
| Υλικό: | ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Γ-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | ΜΕΣΟ |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας υφάσματος ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου ντυμένο λάστιχο
| Υλικό: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | slicone που ντύνεται δίπλευρο |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Πυροσβεστικό υφάσματος από γυάλινη ίνα 460gm για αεραγωγούς
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Fireproof PU Coated Fiberglass Fabric in Blue/Black with Twill Weave and Multiple Width Options 1m to 1.55m
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Fireproof PU Coated Fiberglass Fabric with Customizable Widths Blue Black Color and Twill Weave for Thermal Insulation
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Double Side Blue Black Twill Weave PU Coated Fiberglass Fabric Welding Blanket
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |

