Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 394 προϊόντα.
Απομόνωση Φιλτού από γυάλινη ινώδη ∆αυρόστατη, μονωτική, κατάλληλη για υψηλές θερμοκρασίες και πέραν αυτών
| Υλικό: | Fiberglass |
|---|---|
| Πάχος: | 25mm ή προσαρμοσμένος |
| πλάτος: | 1m ή προσαρμοσμένο |
Βιομηχανικό Ύφασμα Υαλοβάμβακα με Επίστρωση Σιλικόνης για Κουρτίνα Συγκόλλησης
| Βάρος: | 560g/sqm |
|---|---|
| Δάχος υφάσματος από γυάλινες ίνες: | 0.4 mm |
| Χρώμα: | Ασημί Γκρι |
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την ανασταλμένη δεξαμενή στέγη πετρελαίου
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για την ανασταλμένη δεξαμενή στέγη πετρελαίου |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Oustanding χημικό ύφασμα ίνας υάλου αντίστασης ντυμένο σιλικόνη για το αλεξίπυρο μετακινούμενο σακάκι μόνωσης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120 γρ |
| Πάχος: | 0.95mm |
Χρωματισμένος αλκαλικός ελεύθερος αλεξίπυρος υφάσματος φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένος λάστιχο
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Πάχος: | 0.95mm |
Ενισχυμένο ύφασμα φίμπεργκλας ανοξείδωτου καλώδιο με PU που ντύνει 0.7mm για τις γενικές κουρτίνες καπνού πυρκαγιάς
| Συνολικό ονομαστικό βάρος βάρους: | 690g/sqm |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1200mm 1520mm |
| Ονομαστικό πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0.7mm |
Vermiculite ρόλων πυρκαγιάς 1.3mm βιομηχανικό γενικό ύφασμα 800 Glassfiber ανθεκτικό στη θερμότητα φίμπεργκλας Γ που ενώνει στενά το γενικό ρόλο
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Suntex βιομηχανικό πυρκαγιάς γενικό ρόλων κάλυμμα συγκόλλησης πυρκαγιάς γενικό και πυρίμαχο
| Ονομαστικό Βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Suntex βιομηχανικό πυρκαγιάς γενικό ρόλων κάλυμμα πυρκαγιάς έκτακτης ανάγκης πυρκαγιάς γενικό για την εγχώρια ασφάλεια
| Ονομαστικό Βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.4mm |
Σιλικόνης ντυμένο λάστιχο φίμπεργκλας κάλυμμα οξυγονοκολλητών υφασμάτων βαρέων καθηκόντων αλεξίπυρο για βιομηχανικό, τη στρατοπέδευση, τους καπνιστές και τις σχάρες
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | cOem 730 g/sqm |
| Πάχος: | cOem 0,53 χιλ. |

