Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 394 προϊόντα.
Χρωματισμένη θερμική μόνωση Fabri καλύψεων/γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
| πλάτος: | 1 / 1,5 μέτρο |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος |
| Εμπορικό σήμα: | Suntex |
Υψηλής θερμοκρασίας γενικό υλικό πυρκαγιάς εμποδίων πυρκαγιάς υφασμάτων φίμπεργκλας πυριτίου
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.65mm |
ενιαία πλευρά της Κίνας υφάσματος φίμπεργκλας 580g ντυμένη Ptfe για το ανθεκτικό στη θερμότητα κάλυμμα
| Ονομαστικό βάρος: | 580g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.43mm |
Ντυμένο υλικό γυαλιού ινών υφάσματος υφασμάτων κατασκευής φίμπεργκλας πυρίτιο
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Δάχος: | 0.65mm |
Fire Retardant Welding Blanket with Splash Proof and Spark Proof Features in 1m to 1.55m Widths for Industrial Use
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένα με σιλικονούχο καουτσούκ για εύκαμπτους αρμούς διαστολής
| Βάρος: | 1120 g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,95 χιλ. |
| Χρώμα: | κόκκινο |
Κόκκινο μεσαίας ισχύος βιομηχανικό πυρκαγιάς γενικό ύφασμα φίμπεργκλας ρόλων υλικό ντυμένο σιλικόνη
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50C -500C |
|---|---|
| Βάρος: | 1080 g/sqm |
| Πάχος: | 0,9 χιλ. |
Μαύρη συγκόλληση από ίνες γυαλιού με προστασία 1200°C Δύψος 0,41mm και πλάτος 1m έως 1,55m Επιλογές
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Πυροστασία από υαλοειδή υφασμάτινη υφασματική συγκόλληση χωρίς φαγούρα με μπλε/μαύρο χρώμα και βάρος 460 g/m2
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Ντυμένο εμπόδιο M0 πυρκαγιάς υφασμάτων υφάσματος φίμπεργκλας συγκόλλησης PU που απομονώνει τον καμβά 0.4mm υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.4mm |

