Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 394 προϊόντα.
Καλός προμηθευτής Ανθεκτικό στη φωτιά, επικαλυμμένο με σιλικόνη, υαλοπλαστική, ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, ηλεκτρονικό γυαλί, υαλοπλαστικό σιλικόνης
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ιστού: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα, κ.λπ. |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
PU Coated Glass Fabric for Reusable Insulation Blankets & Pads
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
ντυμένη φλόγα υφάσματος φίμπεργκλας διανομής αέρα 0.4mm PU - πιστοποιητικό καθυστερούντω M0
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 χιλ. |
| Χρώμα: | γκρίζος |
Μαύρο ύφασμα ή ταινία από υαλοβάμβακα με επίστρωση νεοπρενίου ανθεκτικό στα χημικά για τη Μέση Ανατολή
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 540 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 500 g/sqm |
| Πάχος: | 0,35 mm |
Τοποθετημένο σε στρώματα ύφασμα φύλλων αλουμινίου αργιλίου για την κάλυψη θερμικής μόνωσης, ανθεκτική στη θερμότητα κουρτίνα, αγωγός
| Τύπος ύφανσης: | Που υφαίνεται |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Αντανακλαστικό ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου για τον εύκαμπτο αγωγό συνδετήρων
| Πάχος: | 0,4 χιλ. |
|---|---|
| Βάρος: | 470g/㎡ |
| Επίστρωμα: | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
Το υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό υψηλό πυρίτιο PU έντυσε τη φλόγα φίμπεργκλας - ύφασμα καθυστερούντω για την κουρτίνα πυρκαγιάς
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματα από βιομηχανικές ίνες γυαλιού επικαλυμμένα με σιλικόνη
| Επιχρισμός: | δύο - πλαισιωμένο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Βάρος: | 32 Oz. |
| Δάχος: | 0,032 ίντσες |
Βιομηχανικό Ρολό Πυράντοχης Κουβέρτας με Αντοχή σε Θερμοκρασία 1000℃ και Επίστρωση Βερμικουλίτη για Προστασία Βαρέως Τύπου κατά τη Συγκόλληση
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1,4 χιλιοστά |
Βιομηχανικό Ρολό Πυράντοχης Κουβέρτας με Αντοχή σε Θερμοκρασία 1000℃ και Επίστρωση Βερμικουλίτη για Προστασία Βαρέως Τύπου κατά τη Συγκόλληση
| Ονομαστικό βάρος: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1,4 χιλιοστά |

