Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 394 προϊόντα.
460gsm ντυμένη πολυουρεθάνιο θερμική μόνωση υφάσματος φίμπεργκλας
| Όνομα: | Ντυμένο πολυουρεθάνιο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 460gsm |
Υλικά ντυμένα PU υφάσματα φίμπεργκλας θερμικής μόνωσης για την όξινη και αλκαλική αντίσταση
| όνομα: | Ντυμένο πολυουρεθάνιο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 460gsm |
Βιομηχανικό ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας που ενισχύεται για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Η υψηλής θερμοκρασίας χρωματισμένη σιλικόνη κατασκευαστών έντυσε τη βιομηχανική ενισχυμένη ύφασμα ίνα υάλου φίμπεργκλας
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Χημικός ανθεκτικός αδιάβροχος υφασμάτων φίμπεργκλας Ptfe αντίστασης γδαρσίματος για το τύλιγμα σωλήνων πετρελαίου και φυσικού αερίου
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Χημικό ανθεκτικό υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας/υψηλό ανθεκτικό στη θερμότητα γδάρσιμο υφασμάτων πυριτίου
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 1.3mm |
Πανί/ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με υλικό PU για προστασία συγκόλλησης Επιβραδυντικό φλόγας ύφασμα για καλύμματα θερμικής ασπίδας
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 460 g/sqm |
Ντυμένο υλικό γυαλιού ινών υφάσματος υφασμάτων κατασκευής φίμπεργκλας πυρίτιο
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.65mm |
Φίμπεργκλας κατασκευής ντυμένο πυρίτιο υφασμάτων ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.65mm |
Υφάσματα από υαλοειδή επικαλυμμένα με PTFE SUNTEX
| Ονομαστικό βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.45mm |

