Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 394 προϊόντα.
Ανθεκτικό ύφασμα από υαλωσίνες υψηλής θερμοκρασίας με αντοχή στη θερμότητα 1000 °C και επικάλυψη από βερμικουλίτη για εφαρμογές πυρκαγιάς με ανθεκτικότητα σε χημικά
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | Χωρίς αλκάλια |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0,65 χλστ |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων υψηλής επίδοσης PU για τη μετακινούμενη κάλυψη μόνωσης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 460 g/sqm |
Καλός αντιδιαβρωτικός, ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Γενική προδιαγραφή πυρκαγιάς υφασμάτων υφάσματος φίμπεργκλας σύστασης εργοστασίων βιομηχανική επεκταθείσα
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Γενική προδιαγραφή πυρκαγιάς υφασμάτων υφάσματος φίμπεργκλας σύστασης εργοστασίων βιομηχανική επεκταθείσα
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα από γυάλινη ίνα με κατασκευή 8H από σατέν που παρέχει ανώτερη αντοχή στη θερμότητα έως 1000 βαθμούς Κελσίου
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
| Πάχος: | 0,65 χλστ |
Industrial Splash Proof PU Coated Fiberglass Fabric with 1800C Temperature Resistance and 1m/1.3m/1.5m/1.52m/1.55m Width
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Industrial Splash Proof Welding Blanket with Up to 1800C Temperature Resistance and 1m to 1.55m Width Options
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Heavy Duty Splash Proof Industrial Use Welding Blanket in Blue/Black PU Coated Fiberglass Fabric
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Υφάσματα από γυαλί ινών που έχουν επικαλυφθεί με PU για βιομηχανική χρήση
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |

