Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 394 προϊόντα.
Χημικά ανθεκτικό υφάστιο από γυαλί με επικάλυψη PU, ανθεκτικό στις θερμοκρασίες των 1800 °C για βιομηχανικές εφαρμογές
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Υψηλής αντοχής υφάσματα E-Glass Industrial PU Coated Fiberglass Fabric Πυροσβεστικό ύφασμα
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Χημικά ανθεκτικό PU επικαλυμμένο υαλοπίνακα ύφασμα 460 g/m2 0,41 mm Βιομηχανικό υαλοπίνακα ύφασμα
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Μαύρη πυρκαγιά καθυστερούντω θερμότητας - ύφασμα Glassfiber καθυστερούντω που ντύνεται/ύφασμα φίμπεργκλας Ptfe
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
Μαύρο αντιστατικό ντυμένο Ptfe ύφασμα φίμπεργκλας
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | Σαφής που υφαίνεται |
Μαύρο αντιστατικό ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας για το μονωτικό περίβλημα σκόνης
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | Σαφής που υφαίνεται |
Σαφές υφαμένο ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας για τα μαξιλάρια μόνωσης θερμότητας
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για τη μόνωση σωλήνων |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Προσαρμοσμένη αντιστατική απόδοση από ύφασμα υαλοβάμβακα με επίστρωση PTFE
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | Σαφής που υφαίνεται |
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα φίμπεργκλας μη ραβδιών συγκολλητικό ντυμένο PTFE για το ψήσιμο βιομηχανίας συσκευασίας
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Πάχος: | 0.43mm |
Υψηλής θερμοκρασίας PTFE έντυσε το υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας που προσαρμόστηκε
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για τη μόνωση σωλήνων |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |

