Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ abrasion resistant industrial fabric ] αγώνας 394 προϊόντα.
Ευέλικτο και ανθεκτικό ύφασμα από υαλοΐνες με επίστρωση PTFE με ανώτερη πυραντοχή για βιομηχανικές εφαρμογές μόνωσης
| Βάρος / Μονάδα Βάρος / Συνολικό Βάρος / Ονομαστικό Βάρος: | 580 g/sqm g/sq.mg/sq.meter 17oz/sqy oz/sq.y oz/sq.yard |
|---|---|
| Πλάτος / Τυπικό πλάτος / Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος / Τυπικό Πάχος / Ονομαστικό Πάχος: | 0,43 mm 0,016 ίντσες |
Υφάσματα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PU ανθεκτικά στη φωτιά 0,4 mm για συστήματα πυροπροστασίας, πιστοποιητικό M0
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 χιλ. |
| Χρώμα: | Μπλε μαύρο |
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένα με σιλικονούχο καουτσούκ για εύκαμπτους αρμούς διαστολής
| Βάρος: | 1120 g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,95 χιλ. |
| Χρώμα: | κόκκινο |
Πυράντομη Κουρτίνα Υαλοΰφασμα | 560g Επικαλυμμένο με Σιλικόνη, Πυράντοχο
| Υλικό: | Ύφασμα Fiberglass με επικάλυψη σιλικόνης |
|---|---|
| Επένδυση: | slicone που ντύνεται δίπλευρο |
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
Υλικό αντιφωτιάς κουρτίνας: 32 Oz καουτσούκ silikone επικαλυμμένο υφάσματα από γυαλί
| Μάρκα: | suntex |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
| Βάρος: | 1120 g/m2 |
Ανθεκτικό σε Ψύξη & Θερμότητα Ύφασμα από Υαλοΐνες με Επίστρωση Σιλικόνης | 0.4mm
| Βάρος: | 510 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,44 χιλ. |
| Χρώμα: | Ασημί Γκρι |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο Ptfe για τις βιομηχανικές κουρτίνες
| Συνολικό βάρος: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1550m |
| Ολικό πάχος: | 0.43mm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας θερμικής μόνωσης σιλικόνη αλεξίπυρο για τον ανιχνευτή καπνού
| Τύπος ύφανσης: | 4H σατέν |
|---|---|
| Επίστρωμα: | διπλό λάστιχο σιλικόνης πλευρών που ντύνεται |
| Πάχος: | 0.42mm |
Αδιάβροχες πυρκαγιά/φλόγα - το ανθεκτικό στη θερμότητα PTFE ύφασμα ανθεκτικό στη θερμότητα PTFE ίνας υάλου καθυστερούντω έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας
| Υλικό: | ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | slicone που ντύνεται δίπλευρο |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Η υψηλής θερμοκρασίας χρωματισμένη σιλικόνη κατασκευαστών έντυσε τη βιομηχανική ενισχυμένη ύφασμα ίνα υάλου φίμπεργκλας
| Υλικό: | ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | C-GLASS |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |

